Występ Emilki Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK podczas „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu

  • 23.05.2018, 19:40 (aktualizacja 18.06.2018 13:08)
  • Tomasz Kanadys
Występ Emilki Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK podczas „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu
W dniach 19-20 maja 2018 roku w Grójcu odbyła się największa i najstarsza impreza plenerowa i masowa na Mazowszu „Święto Kwitnących Jabłoni”.

Na imprezie tej wystąpili m.in.: Sławomir, Pectus, Lady Pank a także młoda utalentowana wokalistka Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury Emilka Szcześniak. Wystąpiła ona na scenie podczas Koncertu Laureatów tegorocznego IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „O złotą nutkę” organizowanego przez Grójecki Ośrodek Kultury. Jak informowaliśmy w marcu Emilia wygrała ten festiwal zdobywając „złotą nutkę” w swej kategorii wiekowej dzieci z klas I-III Szkół Podstawowych. Tematem przewodnim tego konkursu były piosenki każdego zespołu występującego w Polsce. Prezentujemy Państwu kilka zdjęć z występu Emilki Szcześniak podczas „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe