„Piękna i Bestia" - spektakl teatralny dla dzieci w Łukowskim Ośrodku Kultury

  • 23 maja 2018, 19:42 (aktualizacja 25 marca 2020, 21:29)
  • Tomasz Kanadys
„Piękna i Bestia" - spektakl teatralny dla dzieci w Łukowskim Ośrodku…
W niedzielę 20 maja 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury miał miejsce spektakl teatralny dla dzieci „Piękna i Bestia” w wykonaniu aktorów ze Studia teatralnego KRAK-ART z Krakowa.

„Piękna i Bestia" to przedstawienie zrealizowane na podstawie baśni J.M.Leprince'a de Beaumont'a. Gospodarz wracając z targu gubi się w lesie. Znajduje schronienie w zamku...Wyruszając rankiem w drogę do domu, zrywa z przyzamkowego ogrodu różę dla jego najmłodszej córki. Wtedy właśnie okazuje się, że zamek należy do Bestii. Ceną za różę będzie jego śmierć. Bestia daruje życie gospodarzowi w zamian za oddanie mu swojej córki...

Spektakl uczył dzieci, że wrażliwość, dobro i miłość potrafią pokonać chorobę, a nawet zły czar. Interaktywne zabawy na scenie, barwna scenografia, piękne stroje i muzyka sprawiły, że spektakl na długo pozostanie w pamięci widzów.
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe