Festiwal Kina Moralnego Spokoju /24-25 września 2022

  • 19 września 2022, 09:00
  • Ekipa Kina Łuków
Festiwal Kina Moralnego Spokoju /24-25 września 2022
W sierpniu wystartowało nowe, niecodzienne wydarzenie filmowe w Łukowskim Ośrodku Kultury. Festiwal Kina Moralnego Spokoju to wyjątkowy cykl pokazów plenerowych.

Przez cały sierpień i wrzesień będziecie mieli okazję zobaczyć  najbardziej wartościowe, wybrane produkcje zarówno polskiego jak i zagranicznego kina. Takiego wydarzenia w Łukowie jeszcze nie było. Niecodzienne filmy pokażemy w nieoczywistym miejscu. Seanse odbędą się na naszym parkingu ŁOK, a na wszystkich widzów, czekać będą wygodne leżaki – oczywiście w zależności od pogody.

W weekend 17-18 września o godzinie 20:00 będą mogli Państwo obejrzeć: 

24.09.2022 - Podaj dalej - Mimi Leder

25.09.2022 - Sala samobójców- Jana Komasy

 

Ale nasz Festiwal Kina Moralnego Spokoju to nie tylko same seanse filmowe. Każdemu z pokazów towarzyszyć będą specjalnie przygotowane dla naszych widzów i fanów gatunku – spotkania z ekspertami, od których dowiemy się nieco więcej o tematyce poruszanej w filmach. To w ramach cyklu towarzyszącemu naszemu festiwalowi - "Letniej strefie recepcji i percepcji". Każde ze spotkań będzie transmitowane na antenie Katolickiego Radia Podlasie, a także dostępne na naszym kanale YouTube.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Ekipa Kina Łuków

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe