Inauguracja roku akademickiego ŁUTW 2022/2023 /23 września 2022

  • 2 września 2022, 15:10
  • Alicja Dymitruk
Inauguracja roku akademickiego ŁUTW 2022/2023 /23 września 2022
Serdecznie zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2022/2023 Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie odbędzie się 23 września 2022 roku o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej ŁOK.

W programie: monodram Adama Sokolnickiego pn."Cafe Nadzieja", ETNIRA - występ ukraińskiej solistki młodego pokolenia, ustalenia organizacyjne.

Wszystkie osoby w wieku 50+, kończące lub ograniczające aktywność zawodową, mogą dołączyć do grona słuchaczy ŁUTW. Aby zapisać się do Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, należy posiadać status emeryta/rencisty, złożyć deklarację słuchacza oraz uiścić składki za czesne i wybrane płatne zajęcia.

Program obejmuje zajęcia stałe, które będą kontynuacją z ubiegłego roku jak i również nowe propozycje wycieczek, wykładów, spotkań i warsztatów. 

Zapisy na zajęcia od 23.09.2022r. 

Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatora ŁUTW Alicji Dymitruk pod nr tel. 884 888 335 oraz w pokoju nr 210 w Łukowskim Ośrodku Kultury w godzinach 8.00-16.00.

Adam Sokolnicki –  Pedagog, instruktor teatralny, aktor, wychowawca trudnej młodzieży, animator kultury, konferansjer, laureat konkursów poetyckich, społecznik. Autor wielu scenariuszy, założyciel teatru Duet Męski Bez Nazwy. Absolwent UMCS Lublin oraz Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego z dziedziny teatru. Wieloletni przyjaciel Teatru OKO , Teatru Straszydełka  festiwalu Wyżyna Teatralna. i Teatru w Ogrodzie  Z Adamem związana jest też pewna legenda, w której znajduje się słowo: "Łoś ;)"
.Wyżej wymieniony nie pisał tej ,,samochwałki” . Uczynili to inni dobrzy ludzie.

,,CAFE NADZIEJA” -MONODRAM, 35 MINUT Premiera- wrzesień 2007r.

Wynik doświadczeń, obserwacji , przemyśleń mężczyzny wieku średniego. Żyjąc dwadzieścia parę lat u boku jednej kobiety, mając dzieci, przychodzi chwila refleksji. Czy jest jej z nim dobrze? Czy uczynił wszystko, by mmogła być z nim szczęśliwa?Bohater tego monodramu nie zadaje sobie takich pytań. Jest skupiony wyłącznie na sobie. Zona nie wytrzymuje presji i wyrzuca go z domu. Pozostawiony bez Rodziny, nie daje sobie rady z codziennym funkcjonowaniem. Postanawia odzyskać najbliższych. Czy uda się to Andrzejowi- zobaczymy już niebawem. Miejsce spotkania   23.09.2022r  ŁOK w Łukowie

Ukraińska wokalistka młodego pokolenia ETNIRA, zwyciężczyni konkursów muzycznych i wokalnych, zarówno ukraińskich, jak i międzynarodowych. Etnira pisze teksty i komponuje muzykę.  Współpracuje z różnymi ukraińskimi wytwórniami. Utwory Etniry są dostępne m.in. na Spotify, Apple Music, Amazon. Twórczość artystki można usłyszeć na ukraińskich falach radiowych oraz kanale You Tube. W programie spektaklu muzycznego znajdzie się cześć pieśni solowych oraz covery znanych artystów.
 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe