Konkurs plastyczny: "Bronisław Chąciński na ziemi łukowskiej - postać lekarza, działacza społecznego" /zgłoszenia do 17 października 2022

  • 15 września 2022, 18:31
  • Anna Karolkiewicz
Konkurs plastyczny: "Bronisław Chąciński na ziemi łukowskiej - postać…
Łukowski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs plastyczny pt. "Bronisław Chąciński na ziemi łukowskiej - postać lekarza, działacza społecznego" w ramach obchodów 100 rocznicy śmierci oraz 100 rocznicy nadania tytułu Honorowego Obywatela Łukowa.

Głównym założeniem projektu ”Dzieci Kapitana Nemo”, III edycja Fundacja BGK, jest przybliżenie działalności i osobowości doktora Bronisława Chącińskiego na ziemiach łukowskich w XIX wieku uczniom ze szkół podstawowych (klasy IV - VIII), szkół ponadpodstawowych oraz uczczenie 100 rocznicy śmierci i 100 rocznicy nadania tytułu Honorowego Obywatela Łukowa, jak również celebracja roku 2022 – rokiem doktora Bronisława Chącińskiego w miejscowości Łuków.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie pracy rysunkowej lub malarskiej w formacie A4, wykonanej według własnego pomysłu, nawiązującej do postaci Bronisława Chącińskiego, dowolnie skomponowanej i zinterpretowanej.

Termin nadsyłania lub przynoszenia prac upływa 17 października 2022 roku o godzinie 16:00.

Szczegóły konkursu w regulaminie do pobrania poniżej.

Anna Karolkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe