IV Łukowska Senioriada [FOTO]

  • 16 września 2022, 08:05
  • Alicja Dymitruk
IV Łukowska Senioriada [FOTO]
Miniona niedziela odbyła się pod znakiem święta seniorów - Łukowskiej Seniorady.

Wydarzenie zorganizowali: Miasto Łuków, Łukowska Rada Seniorów oraz Łukowski Ośrodek Kultury.

Zebrani w hali Sp1 w Łukowie mogli posłuchać występów klubów seniora, a także porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych organizacji. Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku przygotował wystawę prac słuchaczek, które na co dzień uczestniczą w zajęciach: formy malarskie, haft krzyżykowy, wielowymiarowe działania artystyczne. Koordynatorkami warsztatów są instruktorzy ŁOK : Anna Karolkiewicz, Zofia Grom, Ewelina Szałkiewicz.

Podczas Seniorady zostały wręczone podziękowania dla aktywnych łukowskich seniorów. Takie wyróżnienie otrzymały reprezentujące ŁUTW: Zofia Grom, Mirosława Żurawska i Halina Wojtalska.

Wydarzenie uświetnił występ zespołu ŁOKej Band. Na zakończenie seniorzy mogli potańczyć przy ulubionych przebojach, które zagrał Mr. Event- Rafał Sierociuk.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (168)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe