Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.

  • 28.05.2018, 11:52 (aktualizacja 18.06.2018 13:07)
  • Tomasz Kanadys
Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.
W dniach 23-24 maja 2018 roku w Kinie Renesans w Rykach odbył się Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.

Jak poinformowali organizatorzy w eliminacjach do finału Wojewódzkiego Festiwalu „Śpiewający Słowik” w Rykach udział wzięło ok. 1400 osób w konkursach powiatowych na terenie całego województwa lubelskiego.

Łukowski Ośrodek Kultury w Rykach reprezentowały 3 wokalistki: Zuzanna Bochman, Julia Stolarczyk i Marta Skurka. Nominacje uzyskały wygrywając powiatowy konkurs wokalny „Wesołe nutki”, który odbył się w marcu tego roku w ŁOK.

W finale Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach udział wzięło 98 uczestników. Komisja w składzie: Magdalena Stopa – przewodnicząca, Anna Michałowska–Kotynia, Grzegorz Głuch oraz Tomasz Korpanty dokonała oceny wystąpień muzycznych uczestników konkursu.
Miło nam poinformować, że Julia Stolarczyk z Fabryki Piosenki ŁOK dostała wyróżnienie w swej kategorii wiekowej Grupa III (14-16 lat).

Ogromne gratulacje!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe