Miasto Łuków: Sadzenie drzew nad zalewem

  • 22 września 2022, 18:09
  • Tomasz Goławski UM
Miasto Łuków: Sadzenie drzew nad zalewem
Już w najbliższą niedzielę 25 września 2022 roku akcja „Czyste, Zielone Miasta” zawita do Łukowa. Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie „Czyste, Zielone Miasta”, który powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Program Czysta Polska.

W ramach wydarzenia planujemy sprzątanie łukowskiego zalewu Zimna Woda, gdzie następnie zasadzimy aż 500 sadzonek drzew przekazanych przez Nadleśnictwo Łuków i Lasy Państwowe.

Relację z wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie www.programczystapolska.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram @programczystapolska), w tym także na profilach miejskich.

Zapraszamy nad łukowski zalew w niedzielę 25 września. Zaczynamy już o godzinie 11:30!

Celem akcji jest nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców którzy interesują się zdrowym trybem życia w ekologicznym świecie.

Zbudujmy razem społeczność, która działa i dba o przyszłość nas wszystkich!

Tomasz Goławski UM

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe