Wernisaż wystawy "Mały Picasso" w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 7 czerwca 2018, 18:16 (aktualizacja 11 lipca 2019, 14:00)
  • Anna Karolkiewicz
Wernisaż wystawy "Mały Picasso" w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka…
Od 4 czerwca, w Galerii PROwizorium oglądać można przekrojową wystawę prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie.

Szeroki zakres tematów oraz technik jakimi zostały wykonane prace daje oglądającym pewne wyobrażenie o tym jak mogą wyglądać lekcje plastyki pod kierunkiem pani Agnieszki Czerskiej- Pawlak. W czasie wernisażu nauczycielka opowiadała o procesach powstawania, o tym jaką dumą napawają ją twórcze osiągnięcia jej uczniów. W miłej atmosferze spotkało się grono pedagogiczne szkoły wspierające swoich artystów, rodziny i goście. Wernisaż uświetnił wytęp wokalny kilku uczennic tej samej szkoły.

Wystawę można oglądać do 14 czerwca 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (54)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe