„Wakacje z szachami w Łukowskim Ośrodku Kultury”

  • 18.06.2018, 12:51 (aktualizacja 01.08.2018 18:41)
  • Tomasz Kanadys
„Wakacje z szachami w Łukowskim Ośrodku Kultury”
Łukowski Ośrodek Kultury oraz mistrz akademicki województwa lubelskiego w szachach szybkich, instruktor szachowy Konrad Szczygieł serdecznie zapraszają na „Wakacje z szachami w Łukowskim Ośrodku Kultury”.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się nauczyć podstaw tej królewskiej gry, rozwinąć zainteresowania, poprawić pamięć, koncentrację oraz logiczne myślenie na wakacyjne zajęcia w ŁOK. Poprowadzi je mistrz akademicki województwa lubelskiego w szachach szybkich, instruktor szachowy - Konrad Szczygieł.
W ramach zajęć: nauka podstaw gry w szachy, stopniowe podnoszenie umiejętności, gra bezpośrednia, weryfikacja poziomu poprzez wewnętrzne turnieje, wprowadzenie elementu rywalizacji, zabawy ruchowe, możliwy pokaz „żywych szachów”, organizacja zawodów wewnętrznych (między uczestnikami konkursu) i otwartych (z możliwością udziału zawodników spoza kursu), turnieje oraz symultany szachowe.
Termin od 2 do 27 lipca 2018 roku w podziale na dwie grupy wiekowe:
- grupa młodsza (5-10 lat)
- grupa starsza (11-16 lat).
Zajęcia będą dostosowane do indywidualnych umiejętności uczestników.
Szczegółowy terminarz spotkań zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym pod warunkiem zgłoszenia się minimum 20 uczestników w każdej z grup.
Miesięczna ilość godzin szkoleniowych 20 godzin na grupę.
Odpłatność 3 zł za 1 godzinę od uczestnika za cały cykl szkolenia.
Numery kontaktowe na plakacie.

Zapraszamy!!!
 

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe