37. Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatu łukowskiego w ŁOK

  • 18.06.2018, 12:52 (aktualizacja 25.06.2018, 18:08)
  • Sławomir Żyłka
37. Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatu łukowskiego w ŁOK
29 maja 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyły się  eliminacje  37. Małego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje przebiegały w dwóch kategoriach wiekowych szkoły podstawowej: klasy I–III i IV–VI. Na scenie Galerii „PROwizorium” ŁOK wystąpiło 37 recytatorów reprezentujących powiatowe placówki oświatowe i placówki kultury. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników, Komisja, którą tworzyły panie: Anna Kistelska, Jolanta Gnas-Zienkiewicz i Alicja Dymitruk, nominowała do eliminacji wojewódzkich: Annę Rokicką z Łukowskiego Ośrodka Kultury, Zofię Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie, Macieja Radomyskiego z Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz Wojciecha Cabaja ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie. Wyróżnienia otrzymały: Magdalena Ogrodnik z Łukowskiego Ośrodka Kultury, Hanna Karwowska ze Szkoły Podstawowej w Dębowicy, Maja Kiełczykowska ze Szkoły Podstawowej w Świdrach oraz Weronika Chmiel ze Szkoły Podstawowej w Krzywdzie.

Koncerty laureatów 37. Małego Konkursu Recytatorskiego odbyły się w dniach 5–6 czerwca 2018 w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie.

O wynikach poinformujemy wkrótce. Gratulacje dla wszystkich recytatorów :)

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe