Dzień Dziecka 2018

  • 19.06.2018, 15:40 (aktualizacja 27.06.2018 19:37)
  • Tomasz Kanadys
Dzień Dziecka 2018
3 czerwca 2018 roku Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zorganizowali imprezę plenerową dla dzieci w Parku Miejskim w Łukowie „Dzień Dziecka 2018”.

Na scenie Amfiteatru odbyły się gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla najmłodszych, które poprowadzili animatorzy ŁOK. Chętne dzieci mogły skorzystać także z innych atrakcji takich jak: stoisko z kolorowankami, malowanie buziek, zabawy plastyczne, zabawy sportowe z CrossFit Łuków, zabawy z Nest Bank, dmuchańce, talony na słodycze itp. Niespodzianką dla uczestników były pokazy akcji policyjnych z udziałem psa i środków pirotechnicznych oraz pokaz wozów strażackich. Na zakończenie imprezy odbył się koncert „Fabryka Piosenki ŁOK Dzieciom”, podczas którego wszystkim dzieciom zaśpiewali mali wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK: Zuzia Bochman, Marta Wardak, Weronika Wierzchowska, Gabrysia Łukasik, Oliwia Dzido oraz Karolina Jastrzębska.

Organizatorzy: Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Partnerzy wydarzenia: Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, CrossFit Łuków, Nest Bank oraz Przychodnia Centrum.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (92)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe