Łukowskie Lato z Muzami /29 czerwca-1 lipca, 6-8 lipca, 13-15 lipca

  • 23.06.2018, 19:45 (aktualizacja 14.07.2018 16:01)
  • Iwona Krystecka
Łukowskie Lato z Muzami /29 czerwca-1 lipca, 6-8 lipca, 13-15 lipca
Łukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków serdecznie zapraszają na kolejną edycję Łukowskiego Lata z Muzami- cykl imprez odbywających się co weekend w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Łukowie.

Podobnie jak w roku ubiegłym w piątkowe wieczory przygotowaliśmy ucztę dla kinomaniaków w ramach Jetro Cinema Summer. Natomiast w soboty i niedziele będą odbywały się koncerty, przedstawienia, dyskoteki oraz festyny.

Najbliższe imprezy to:

29 czerwca/ 21:00/ Jetro Cinema Summer/ Amfiteatr w Parku Miejskim

30 czerwca/ 18:00/ Ballady Lecha Zakrzewskiego/ Amfiteatr w Parku Miejskim

Lech Zakrzewski- współprowadzący audycję: Boże użycz nam Pogody Ducha" w Katolickim Radiu PODLASIE, bohater programu "Wyznanie alkoholika" w TV Magnes w Łukowie, uczestnik programów "Ocaleni" w programie 1 Polskiego Radia i programie 1 TVP. Bard wykonujący ballady własnego autorstwa oraz innych twórców: Okudżawa, Wysocki, Coen.

1 lipca/ 14:00-24:00/ Powitanie lata nad łukowskim zalewem/ Kompleks rekreacyjny "Zimna Woda"

Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego, czyli otwarcie plaży miejskiej oraz kąpieliska Zimna Woda. Inauguracja obiektu odbędzie się w dniu 1 lipca 2018 r. o godzinie 16:00.

Na mieszkańców Łukowa i okolic będzie czekało wiele atrakcji. Podczas wydarzenia pn. "Powitanie lata nad łukowskim zalewem" na scenie wystąpią: Maczo, MeGustar, Lider Dance oraz Lili. Gwiazdą imprezy będzie Zenon Martyniuk i zespół Akcent.

PROGRAM:
14:00-16:00 Gry, zabawy, animacje dla dzieci i dorosłych
16:00 Uroczyste otwarcie Zalewu Zimna Woda w Łukowie
16.30 Pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu jednostek Państwowej Straży Pożarnej
17:00 - 22:00 Koncerty (Maczo, MeGustar, Lider Dance, Lili)
18:00 Zenon Martyniuk i zespół Akcent
22:00 Dyskoteka pod gwiazdami

Wstęp wolny!

6 lipca/ 21:00/ Jetro Cinema Summer/ Amfiteatr w Parku Miejskim

7 lipca/ 18:00/ Groove Brothers "Karaoke i Angielski- Baw i ucz się z przyjemnością"/ Amfiteatr w Parku Miejskim

8 lipca/ 16:00-18:00/ "Łuków Czyta Dzieciom"/ Amfiteatr w Parku Miejskim

Księgarnia Prymus/Marco oraz Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają 8 lipca o godzinie 16.00, wszystkie dzieci na kolejne spotkanie z cyklu "Łuków Czyta Dzieciom".

Znani i lubiani mieszkańcy Łukowa będą czytać bajki, baśnie wiersze Naszym pociechom. W programie również konkursy oraz prace plastyczne - upominki dla WSZYSTKICH dzieciaczków.

8 lipca/ 20:00/ Koncert zespołu "Szwagry Band/ Amfiteatr w Parku Miejskim

13 lipca/ 21:00/ Jetro Cinema Summer/ Amfiteatr w Parku Miejskim

15 lipca/ 16:00-20:00/ Łuków Holi Festival- Święto Kolorów w Łukowie/ Amfiteatr w Parku Miejskim

Łukowska edycja Holi Festival to odpowiedź na robiące furorę na całym świecie święto kolorów. Impreza jest skierowana do wszystkich ludzi bez wyjątków i ograniczeń wiekowych, polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Wydarzenie inspirowane jest hinduistycznym świętem radości, w trakcie którego radujący się ludzie obrzucają się i oblewają wodą, co można po części porównać do polskiego śmigusa-dyngusa.

Kolorowe proszki są wytworzone z naturalnych składników wykonanych najczęściej z roślin rosnących w Indiach. Takie składniki sprawiają, że proszki są łatwo zmywalne i nie powodują żadnych zmian na skórze. Podczas trwania festiwalu na odliczanie wszyscy zebrani rzucają proszkami w górę, tworząc ogromną, kolorową tęczę. /za: www.lukow24.pl

Łukowski Ośrodek Kultury oraz poszczególni organizatorzy wydarzeń, serdecznie zapraszają na "weekendowe" wyjście z domu i spędzenie go razem z nami na terenie miasta Łuków. 

Więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń na plakatach.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe