Gabrysia Łukasik z Fabryki Piosenki ŁOK zdobywa Tytuł Laureata na Festiwalu Artystycznym w Iłży

  • 24.06.2018, 17:04 (aktualizacja 03.07.2018 21:46)
  • Tomasz Kanadys
Gabrysia Łukasik z Fabryki Piosenki ŁOK zdobywa Tytuł Laureata na Festiwalu Artystycznym w Iłży
Miesiąc temu informowaliśmy o sukcesie Gabrysi Łukasik z Fabryki Piosenki ŁOK na XII Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży „Słowo i Piosenka” w Iłży. Przesłuchania konkursowe odbyły się 11 maja 2018 roku w Sali Widowiskowej Iłżeckiego Domu Kultury.

Uczestniczyło w nich łącznie 68 osób. Konkurs miał zasięg międzywojewódzki i jego uczestnicy przyjechali głównie z województw mazowieckiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Województwo lubelskie reprezentowała Gabrysia Łukasik z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Koncert Laureatów odbył się 15 czerwca 2018 roku w Sali Widowiskowej Iłżeckiego Domu Kultury podczas Iłżeckich Dni Kultury. Gabriela zdobyła Tytuł Laureata XII Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Słowo i Piosenka” w Iłży. Jury nie przyznało miejsc na podium. Wszystkim laureatom zostały natomiast wręczone dyplomy i nagrody.

Gabrysi gratulujemy kolejnego sukcesu!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe