Wernisaż wystawy prac artystycznych słuchaczek ŁUTW w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury [foto]

  • 29 czerwca 2018, 19:22 (aktualizacja 11 lipca 2019, 14:00)
  • Michał Żurawski
Wernisaż wystawy prac artystycznych słuchaczek ŁUTW w Galerii PROwizorium…
20 czerwca 2018 roku o godzinie 18:30 w ramach Zakończenia roku akademickiego Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbył się wernisaż prac artystycznych słuchaczek uczestniczących w zajęcia plastycznych, fotograficznych oraz haftu krzyżykowego.

Podczas wernisażu można było podziwiać całoroczną pracę słuchaczek z zakresu:

  • fotografii,
  • kolażu-mandali,
  • haftu krzyżykowego-pocztówki z Łukowa.

Wernisaż w Galerii PROwizorium był pierwszym punktem programu zakończenia roku akademickiego. Na rozpoczęcie słowo wstępu wygłosili: dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz pani Elżbieta Jaroszyńska- rektor ŁUTW. Podczas wernisażu było można wsłuchać się w tradycyjną muzykę Jerzego Połomskiego oraz Franka Sinatry odtwarzaną z tradycyjnego gramofonu, która wprowadziła nastrój oraz atmosferę wspomnień na temat ciężko przepracowanego roku akademickiego. 

Prowadzącymi zajęcia ze słuchaczkami Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku byli: pani Zofia Grom (haft krzyżykowy), pani Anna Karolkiewicz (zajęcia plastyczne) oraz pan Krzysztof Jodełko (fotografia). Od słuchaczek można było usłyszeć wyrazy wdzięczności dla prowadzących za zaangażowanie oraz poświęcony czas w odbywające się cały rok zajęcia. 

Serdecznie zapraszamy na oglądanie wystawy w dniach 14 lipca-20 sierpnia 2018 roku.

Wstęp wolny

Michał Żurawski

Zdjęcia (47)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nieznajomy
nieznajomy 14 lipca 2018, 19:34
Pani Zofia Grom to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Pozdrawiam Panią i życzę dalszych sukcesów. A z taką duszą artystyczną na pewno będzie ich jeszcze wiele.

Pozostałe