Retransmisja koncertu „Amore- mój hołd dla miłości” w wykonaniu André Rieu w Kinie Łuków// 5 sierpnia 2018

  • 1.08.2018, 13:18 (aktualizacja 06.08.2018 10:34)
  • Ekipa Kina Łuków
Retransmisja koncertu „Amore- mój hołd dla miłości” w wykonaniu André Rieu w Kinie Łuków// 5 sierpnia 2018
Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków zapraszają na retransmisję koncertu „Amore – mój hołd dla miłości” w wykonaniu André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa.

Retransmisja koncertu, który odbył się 7 lipca 2018 roku w Maastricht, odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia 2018 roku o godzinie 18:00 w Kinie Łuków.

Bilety w cenie: normalny 30 zł i ulgowy 25 zł, dostępne są w kasie Kina Łuków oraz na stronie TUTAJ
Czas trwania koncertu to ok. 145 minut (w tym jedna przerwa).

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Jak mówi André Rieu - „Koncert „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej”.

Zapraszamy!!!

Ekipa Kina Łuków
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe