Po 42 latach pracy w ŁOK czas na emeryturę dla Elżbiety Jaroszyńskiej

  • 1.08.2018, 14:31 (aktualizacja 21.08.2018 16:27)
  • Tomasz Kanadys
Po 42 latach pracy w ŁOK czas na emeryturę dla Elżbiety Jaroszyńskiej
Po 42 latach pracy w Łukowskim Ośrodku Kultury, 26 lipca 2018 roku przeszła na emeryturę Elżbieta Jaroszyńska - instruktor merytoryczny tego ośrodka kultury. Kwiaty, upominki oraz podziękowanie za współpracę złożyli Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury Grzegorz Skwarek oraz pracownicy ŁOK.

Elżbieta Jaroszyńska pracowała 42 lata w Łukowskim Ośrodku Kultury, gdzie koordynowała działalność Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Była też organizatorką wielu spektakli teatralnych i koncertów rockowych, angażując się w akcje kulturalne dla najmłodszych. Elżbieta Jaroszyńska od 1977 roku zaangażowana była w przygotowania oraz realizację Sejmików Wiejskich Zespołów Teatralnych w Stoczku Łukowskim. Elżbieta była też koordynatorem Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki”, którego tegoroczna edycja odbyła się po raz 39 w Łukowskim Ośrodku Kultury. Aktywnie uczestniczyła w przygotowaniach oraz realizacji działań podczas „Akcji Lato” oraz „Akcji Zima”, czyli zajęć dla dzieci pozostających w Łukowie w czasie wakacji oraz ferii zimowych, oraz w organizacji Pikniku Rodzinnego. Koordynowała też imprezy dla osób niepełnosprawnych m.in.: „Jesienne impresje”, integracyjne bale karnawałowe oraz Andrzejki. W 2013 roku otrzymała odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. W 2017 roku otrzymała tytuł Ambasadora Kultury Miasta Łuków.

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe