Hip-hop Ewangelii/ 19 sierpnia 2018r.

  • 13.08.2018, 10:46 (aktualizacja 20.08.2018 09:55)
  • Tomasz Kanadys
Hip-hop Ewangelii/ 19 sierpnia 2018r.
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na imprezę chrześcijańską „Hip-hop Ewangelii”, która odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia o godz. 17:00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Łukowie.

Ten chrześcijański festiwal to przegląd muzyczny młodych polskich artystów, podczas którego, występom raperów towarzyszy malowanie graffiti oraz świadectwa ludzi, którzy doświadczyli Jezusa Chrystusa w swoim życiu i często zmienili swoje życie o 90 stopni.

Gwiazdą wieczoru będzie „Full Power Spirit” i ten zespół rozpocznie naszą imprezę. O godzinie 18:30 wystąpi natomiast łukowski artysta „Wieczny”, czyli Łukasz Wieczorek. Dodatkowo w trakcie imprezy zapraszamy na wspólne „Malowanie nieba”. Malowanie graffiti poprowadzi niezawodny Grzegorz Rybałtowski.

Wydarzenie odbywa się w ramach Łukowskiego Lata z Muzami 2018.

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe