Wernisaż wystawy fotograficznej „Misja Kaukaz Elbrus 2018” w Łukowskim Ośrodku Kultury

  • 4 września 2018, 17:18 (aktualizacja 11 lipca 2019, 13:59)
  • Michał Żurawski
Wernisaż wystawy fotograficznej „Misja Kaukaz Elbrus 2018” w Łukowskim…
30 sierpnia 2018 roku o godzinie 18:00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Misja Kaukaz Elbrus 2018" Sebastiana Ignaciuka.

Wystawa zawiera ponad 60 zdjęć wykonanych podczas wyprawy na Kaukaz w 2018 roku. Oprócz krajobrazów w sposób reporterski zostały pokazane bieżące sprawy i problemy, które występują podczas wypraw. Walka ze słabościami, długa podróż, częste pakowanie ciężkich plecaków. Na wielu zdjęciach został pokazany trud z jakim mierzą się wspinacze. Ciężkie warunki atmosferyczne, problemy z przygotowaniem posiłków, kryzys wynikający z długiego przebywania na wysokości.

Pozytywnie zaskoczyła frekwencja i zainteresowanie zdjęciami. Obecni na wernisażu zadawali dużo pytań, głównie do reporterskich dokumentalnych zdjęć i aspektów wyprawy.

Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających do 19 września 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania. 

Michał Żurawski

Zdjęcia (60)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe