Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wyśpiewała Srebrną Różę na Kwietniku w Kutnie

  • 11.09.2018, 13:50 (aktualizacja 27.09.2018 19:27)
  • Tomasz Kanadys
Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wyśpiewała Srebrną Różę na Kwietniku w Kutnie
Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK zdobyła Srebrną Różę oraz nagrodę rzeczową za zajęcie II miejsca na X Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Kwietnik” 2018 w Kutnie.

Przesłuchania konkursowe odbyły się 7 września 2018 roku a Koncert Galowy i wręczenie nagród 8 września 2018 roku na scenie plenerowej na Placu Piłsudskiego w Kutnie.


Jury X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Kwietnik” 2018 w składzie:
- Janusz Tylman – muzyk, kompozytor, aranżer, znany z prowadzenia programu telewizyjnego „Śpiewające fortepiany”, Przewodniczący Jury;
- Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog;
- Anna Gadt - wokalistka, kompozytor, pedagog;
- Leszek Bonar – muzyk, redaktor muzyczny TVP Łódź;
- Darek Sikorski – aktor, reżyser, pedagog;
po wysłuchaniu 51 prezentacji w 6 kategoriach wiekowych przyznało nagrody i wyróżnienia, w tym II miejsce Emilce Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK.

Emilka jest uczennicą Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. ks. Grzegorza Piramowicza w Łukowie, Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza w Łukowie a swój warsztat wokalny kształci u Moniki Sołtyszewskiej-Leśkiewicz w Fabryce Piosenki ŁOK.

Konkurs wokalny odbył się w ramach 44. Święta Róży Kutno 2018, podczas którego odbył się również Konkurs na najpiękniejszą różę świata, Ogólnopolska Wystawa Róż Kutno 2018, koncerty zespołów Coma i Łąki Łan, Sarsy czy Maryli Rodowicz.

Emilce gratulujemy i życzmy kolejnych równie wspaniałych sukcesów!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe