Spektakl teatralny dla dzieci „O smoku i Królu leniuchu” w Łukowskim Ośrodku Kultury// 18 października 2018

  • 23 września 2018, 18:29 (aktualizacja 25 marca 2020, 21:29)
  • Ewelina Szałkiewicz
Spektakl teatralny dla dzieci „O smoku i Królu leniuchu” w Łukowskim Ośrodku…
Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Teatr Bajlandia serdecznie zapraszają dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na spektakl teatralny „O smoku i Królu leniuchu”, który odbędzie się w czwartek 18 października 2018 roku o godz. 9:00, 10:20 oraz 11:40 w Sali Widowiskowej  ŁOK.

Cena biletu wynosi 6 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 2018 roku pod numerem telefonu: 884 888 335 i 25 798 32 72 oraz osobiście w Łukowskim Ośrodku Kultury pokój nr 7.

Opis przedstawienia:
Król Histeriusz zapada na groźną chorobę zwaną lenistwem. Podwładni gromadzą wszystkich ludzi, którzy mogliby uleczyć ukochanego władcę. Niespodziewanie w zamku pojawia się tajemniczy gość, który wśród publiczności wzbudza salwy śmiechu a przed którym umykają wszyscy dworzanie.
Spektakl teatralny „O smoku i Królu leniuchu” to barwne widowisko, wspaniała zabawa ale i nauka szlachetnych zasad. Spektakl tworzony jest przy interakcji z Najmłodszymi Widzami, dzięki czemu historia zapada na długo w ich pamięci, a muzyka i barwna scenografia przenosi widza w świat baśni.

Reżyseria i scenografia: Katarzyna Słomska.
Muzyka i aranżacja: Tomasz Frączek.

Zapraszamy!!!

Ewelina Szałkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe