Inauguracja roku akademickiego ŁUTW 2018-2019 [foto]

  • 27.09.2018, 15:19 (aktualizacja 18.10.2018 18:19)
  • Alicja Dymitruk
Inauguracja roku akademickiego ŁUTW 2018-2019 [foto]
Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyła się 26 września 2018 roku. Uczestnicy spotkania wzięli udział w koncercie "Wspomnienia dawnych dni",podczas którego wystąpili: Joanna Hort (wokal) oraz Piotr Kopietz (akordeon, bandoneon, kierownictwo artystyczne).

Artyści sięgając do historii polskiej piosenki wykonali najpiękniejsze utwory z lat '20 i '30 XX wieku. Były to autorskie aranżacje popularnych piosenek z repertuaru M. Fogga, Z. Pogorzelskiej, E. Bodo, T. Faliszewskiego i L. Messal m.in „Ja się boję sama spać”, „To ostatnia niedziela”, „Już nigdy”, „Tango andrusowskie”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Ty, miłość i wiosna” i wiele innych.

Po koncercie odbyła się część organizacyjna, podczas której Słuchacze zapoznali się z ofertą programową Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy semestr.
Kolejnym punktem inauguracji był wybór osób na miano członka oraz sekretarza w Radzie Słuchaczy.

W wyborach uzupełniających, które przeprowadziła Bożenna Milcarz, pełniąca nadal funkcję przewodniczącej Rady Słuchaczy, uzgodniono że:
1. Barbara Soszka otrzymuje stanowisko sekretarza.
2. Jerzy Adamczyk otrzymuje stanowisko członka.
3. Mirosława Żurawska - pozostała na stanowisku członka Rady Słuchaczy.

Bardzo dziękujemy Kwiaciarni "Łąki Pąki" za pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (74)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe