Niedziela z Teatrem „Nowe przygody Doktora Dolittle” w Łukowskim Ośrodku Kultury /28 października 2018

  • 3 października 2018, 13:27
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem „Nowe przygody Doktora Dolittle” w Łukowskim Ośrodku…
Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Studio Teatralne Krak-Art z Krakowa serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami na spektakl teatralny „Nowe przygody Doktora Dolittle”.

Spektakl ten inauguruje cykl Łukowskiego Ośrodka Kultury skierowany do dzieci i młodzieży pt. „Niedziela z teatrem”.

Na „Nowe przygody Doktora Dolittle” zapraszamy w niedzielę 28 października 2018 roku o godzinie 16:00 do sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie 7 zł do nabycia w kasie Kina Łuków lub online TUTAJ

Zapraszamy Państwa na nową odsłonę tej uwielbianej przez dzieci i dorosłych historii. Jan Dolittle tytułowy bohater książki Hugh Loftinga jest dość nietypowym lekarzem. Zamiast ludzi, woli leczyć zwierzęta. Ma też pewną umiejętność, jakiej nie posiada żaden inny człowiek – rozumie mowę zwierząt. Możliwość porozumiewania się ze zwierzętami sprawia, że bezbłędnie stawia diagnozy i dobiera leki swoim czworonożnym pacjentom. Jego dom pełen jest różnych zwierzaków. Każde dziecko powinno znać historię słynnego Doktora Dolittle, miłośnika zwierząt, gotowego w każdej chwili nieść pomoc chorym, czy nieszczęśliwym stworzeniom. W tym spektaklu Doktor Dolittle pojawi się na czarnym lądzie. Jakie tym razem przygody spotkają słynnego lekarza? Koniecznie musicie to zobaczyć! Zapraszamy na spektakl! Przedstawienie „Nowe przygody Doktora Dolittle” to wspaniałe widowisko, które uczy dzieci wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt. Ciekawa fabuła i różnorodne kostiumy sprawiają, że młodzi widzowie oglądają bajkę z zapartym tchem.

Zapraszamy do ŁOK :)

Plakat do obejrzenia poniżej

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe