Koncert Fabryki Piosenki ŁOK „Piosenka Ci nie da zapomnieć” /17 listopada 2018

  • 23.10.2018, 18:51 (aktualizacja 29.12.2018 16:37)
  • Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
Koncert Fabryki Piosenki ŁOK „Piosenka Ci nie da zapomnieć” /17 listopada 2018
Wokaliści Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury zapraszają na niezwykłą podróż w czasie, na koncert „Piosenka Ci nie da zapomnieć”. Przeniesiemy się bowiem do złotych czasów dla polskiej kultury, sztuki, muzyki i piosenki - do dwudziestolecia międzywojennego.

Podczas koncertu, który odbędzie się w sobotę 17 listopada 2018 roku o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej ŁOK zabrzmią największe przeboje Henryka Warsa, Zygmunta Wiehlera, Jerzego Petersburskiego, Jerzego Jurandota czy Ludwika Starskiego.

Nie zabraknie humoru kabaretowego i melodramatycznych wykonań charakterystycznych dla muzyki tamtych lat oraz przedwojennej kinematografii.

Młodych wokalistów będzie wspierał pianista - Patryk Czyżewski.

Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Serdecznie zapraszamy!!!

Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe