Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK zaśpiewa w Krakowie

  • 25.10.2018, 19:23 (aktualizacja 30.10.2018 18:42)
  • Tomasz Kanadys
Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK zaśpiewa w Krakowie
Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrała eliminacje we Włoszczowie i jedzie na finał XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” do Krakowa!!!

W sobotę 20 października 2018 roku w sali kinowo-widowiskowej Domu Kultury we Włoszczowie odbyły się przesłuchania eliminacyjne do XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”.

Jury w składzie: Leszek Bonar, Aleksander Pałac i Małgorzata Kaczmarek, po przesłuchaniu 53 wykonawców, postanowiło zakwalifikować do konkursu finałowego w Krakowie w kategorii II (8-10 lat) wokalistkę Fabryki Piosenki ŁOK Emilkę Szcześniak.

Gratulacje i życzymy powodzenia w Krakowie!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe