II dzień XVIII Powiatowego Turnieju Recytatorskiego dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie" w ŁOK [FOTO]

  • 25.10.2018, 19:28 (aktualizacja 03.11.2018 20:50)
  • Tomasz Kanadys
II dzień XVIII Powiatowego Turnieju Recytatorskiego dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie" w ŁOK [FOTO]
W czwartek 25 października 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się drugi dzień XVIII Powiatowego Turnieju Recytatorskiego dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie".

W turnieju mogło wziąć udział 3 recytatorów z przedszkola lub oddziału przedszkolnego z terenu powiatu łukowskiego. Uczestnicy turnieju recytowali na scenie ŁOK utwory z klasyki polskiej poezji dla najmłodszych. Drugiego dnia XVIII Powiatowego Turnieju Recytatorskiego dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie" w Łukowskim Ośrodku Kultury wystąpiło 64 dzieci.

W całym turnieju, który trwał dwa dni, zaprezentowało się 108 recytatorów. Współorganizatorami i sponsorami nagród XVIII Powiatowego Turnieju Recytatorskiego dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie" było Miasto Łuków oraz Powiat Łukowski.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe