Niedziela z Teatrem- spektakl teatralny dla dzieci „Nowe przygody Doktora Dolittle” w ŁOK [FOTO]

  • 31 października 2018, 16:36
  • Tomasz Kanadys
Niedziela z Teatrem- spektakl teatralny dla dzieci „Nowe przygody Doktora…
W niedzielę 28 października 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny dla dzieci „Nowe przygody Doktora Dolittle” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa. Spektakl ten zainaugurował cykl imprez pt. „Niedziela z teatrem”. Przedstawienie w ŁOK obejrzało 115 osób.

Spektakl teatralny dla dzieci „Nowe przygody Doktora Dolittle” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa to nowa odsłona tej uwielbianej przez dzieci i dorosłych historii. Jan Dolittle tytułowy bohater książki Hugh Loftinga jest dość nietypowym lekarzem. Zamiast ludzi, woli leczyć zwierzęta. Ma też pewną umiejętność, jakiej nie posiada żaden inny człowiek – rozumie mowę zwierząt. Możliwość porozumiewania się ze zwierzętami sprawia, że bezbłędnie stawia diagnozy i dobiera leki swoim czworonożnym pacjentom. Jego dom pełen jest różnych zwierzaków. Każde dziecko powinno znać historię słynnego Doktora Dolittle, miłośnika zwierząt, gotowego w każdej chwili nieść pomoc chorym, czy nieszczęśliwym stworzeniom. W tym spektaklu Doktor Dolittle pojawił się na czarnym lądzie. Przedstawienie „Nowe przygody Doktora Dolittle” to wspaniałe widowisko, które nauczyło dzieci wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt. Ciekawa fabuła i różnorodne kostiumy sprawiły, że młodzi widzowie oglądali bajkę z zapartym tchem.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe