Recytatorzy z ŁOK laureatami Wojewódzkiego Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza” [FOTO]

  • 15.11.2018, 15:01 (aktualizacja 28.11.2018, 16:56)
  • Sławomir Żyłka
Recytatorzy z ŁOK laureatami Wojewódzkiego Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza” [FOTO]
Lubelskie Centrum Spotkania Kultur 9 listopada 2018 roku rozbrzmiewało patriotyczną pieśnią, poezją i prozą. Na scenie w Sali Operowej CSK odbył się Jubileuszowy Koncert Galowy 10. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza”.

Wystąpiły chóry, duety i soliści a także recytatorzy. W programie koncertu znalazło się siedem recytacji. Wśród recytatorów występujących na scenie CSK znalazł się Bartłomiej Niewęgłowski reprezentujący Łukowski Ośrodek Kultury.

Na finał odczytano konkursowy protokół, wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom. Na liście znaleźli się recytatorzy z Łukowskiego Ośrodka Kultury- Maciej Radomyski, który otrzymał wyróżnienie i Bartłomiej Niewęgłowski- laureat pierwszego miejsca.

Do eliminacji w konkursie recytatorskim przystąpiło 80 osób z całego województwa a nagrodzono i wyróżniono kilkanaście.

Tym bardziej gratulujemy artystycznego sukcesu dziękując za patriotyczną reprezentację naszej „małej Ojczyzny” na forum wojewódzkim.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe