Wokalistki Fabryki Piosenki na podium Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Jesienne Nutki” w Lublinie [FOTO]

  • 22.11.2018, 19:07 (aktualizacja 06.12.2018, 18:37)
  • Tomasz Kanadys
Wokalistki Fabryki Piosenki na podium Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Jesienne Nutki” w Lublinie [FOTO]
W piątek 16 listopada 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie odbyły się finałowe występy kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Jesienne Nutki”.

Jury konkursowe w składzie: Joanna Ćwirko- Zakład Chóralistyki w Instytucie Muzyki na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie, Piotr Selim- Zakład Pedagogiki Instrumentalnej w Instytucie Muzyki na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Renata Adamczewska (sekretarz komisji)- Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, uważnie wysłuchało występy 40 solistów i 13 zespołów. Przyznało Nagrody - ZŁOTE, SREBRNE I BRĄZOWE KASZTANY oraz wyróżnienia.

Miło nam poinformować, że Srebrnego Kasztana- II miejsce w kategorii klasy IV–VI zespoły zdobył Zespół Wokalny „Zadziorna Siódemka” z Fabryki Piosenki ŁOK. Zespół wystąpił w składzie: Emilia Szcześniak, Zosia Szczuchniak, Karolina Jastrzębska, Gabrysia Łukasik, Zuzia Bochman, Oliwia Dzido oraz Weronika Wierzchowska. Śpiewał piosenkę „Co się stało z mamą”. Opiekunem artystycznym zespołu jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

Brązowego Kasztana- III miejsce w tej samej kategorii wiekowej zdobył Zespół Wokalny „Damy” z Fabryki Piosenki ŁOK. Zespół wystąpił w składzie: Emilia Szcześniak, Zosia Szczuchniak, Zuzia Bochman oraz Gabrysia Łukasik. Śpiewał piosenkę „Damą być”. Opiekunem artystycznym zespołu jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

W finałowych przesłuchaniach wystąpił również zespół „Gang blondynek” z Fabryki Piosenki ŁOK. Zespół wystąpił w składzie: Emilia Szcześniak, Zosia Szczuchniak, Emilia Mateńka oraz Karolina Jastrzębska. Śpiewał piosenkę „Ada to nie wypada”. Opiekunem artystycznym zespołu jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

Brązowego Kasztana- III miejsce w kategorii klas IV–VI soliści zdobyła Zuzanna Bochman z Fabryki Piosenki ŁOK a reprezentująca Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie. Zuzanna śpiewała piosenkę „Wesoły deszczyk”. Opiekunami artystycznymi Zuzi są: Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz oraz Tadeusz Bochman.

Serdeczne gratulacje dla naszych zdolnych wokalistek

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe