Niedziela z Teatrem „Lodowa Kraina” w Łukowskim Ośrodku Kultury [FOTO]

  • 27 listopada 2018, 13:11 (aktualizacja 28 września 2019, 09:25)
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem „Lodowa Kraina” w Łukowskim Ośrodku Kultury [FOTO]
Dnia 25 listopada 2018 roku w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny spektakl z cyklu „Niedziela z teatrem".

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, tym razem zorganizowano dwa kolejne przedstawienia. Publiczność nie zawiodła i oba spektakle odbyły się przy całkowicie zapełnionej sali. W sumie wydarzenie zgromadziło ponad 400 osób.

Tego dnia młodzi widzowie mieli okazję podziwiać znaną i lubiana bajkę „Lodowa kraina" w wykonaniu aktorów studia teatralnego „KRAK-ART” z Krakowa. Przygody Elzy, Ani oraz uroczego bałwanka Olafa rozbawiły nie tylko najmłodszych. Artyści nie tylko grali na scenie lecz również angażowali widzów do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu, do wspólnego tańca, śpiewania, wypowiadania kwestii. Taka forma spektaklu szczególnie spodobała się najmłodszym widzom, którzy całkowicie dali się wciągnąć w magię „Lodowej krainy”.

Koordynatorką cyklu „Niedziela z teatrem” jest Iwona Krystecka.

Serdecznie zapraszamy młodszych i starszych widzów na kolejne spektakle teatralne w ŁOK.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe