Impreza mikołajkowa "W świątecznej krainie" PRZENIESIONA DO ŁOK /6 grudnia 2018

  • 27.11.2018, 19:40 (aktualizacja 06.12.2018 18:36)
  • Tomasz Kanadys
Impreza mikołajkowa "W świątecznej krainie" PRZENIESIONA DO ŁOK /6 grudnia 2018
Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają mieszkańców Łukowa i okolic do wspólnej mikołajkowej zabawy „W Świątecznej Krainie”, która odbędzie się w czwartek 6 grudnia 2018 roku od godziny 13:30 na Sali Widowiskowej ŁOK.

O godzinie 13:30 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową.

Od godziny 14:00 zaczynamy mikołajkową imprezę z mnóstwem nagród, prezentów, słodyczy, konkursów, zabaw oraz karaoke. Wszyscy uczestnicy tej świątecznej imprezy będą mogli skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez Bar Frytka.

O godzinie 15:00 będzie miała miejsce mikołajkowa zumba, którą poprowadzi Platinium Gym & Fitness.

O godzinie 16.30 planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki, która będzie zdobić Plac Solidarności i Wolności przez cały okres świąteczny.

Serdecznie zapraszamy do Świątecznej Krainy, by razem przeżyć ten wyjątkowy czas śpiewania kolęd, wspólnych zabaw z mnóstwem prezentów oraz degustacji potraw wigilijnych, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zapraszamy do sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Partnerzy: Miasto Łuków, Agencja Reklamowa A3 Studio, Bar Frytka, Platinium Gym&Fitness, Hurtownia Elektryczna ASAJ, Jastrzębski Autoryzowany dealer marki OPEL oraz Catering Dietetyczny Tylko Zdrowe.

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe