Recytatorzy ŁOK laureatami Wojewódzkiego 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie [FOTO]

  • 29.11.2018, 20:10 (aktualizacja 11.12.2018, 14:30)
  • Sławomir Żyłka
Recytatorzy ŁOK laureatami Wojewódzkiego 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie [FOTO]
Jak informowaliśmy, 13 listopada 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe do Turnieju Wojewódzkiego 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Nominacje na finał w Lublinie uzyskało wtedy czworo recytatorów ŁOK.

Miło nam poinformować, że troje z nich: Julia Drozd, Julia Semczuk oraz Bartłomiej Niewęgłowski znaleźli się w gronie laureatów tego prestiżowego wojewódzkiego turnieju recytatorskiego, który odbył się w dniach 27-28 listopada 2018 roku w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie.

Koncert Laureatów odbędzie się w środę 12 grudnia 2018 roku o godz. 12:00 w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie i wtedy dowiemy się, które miejsce zajęli łukowscy recytatorzy. Lista wszystkich laureatów na stronie WOK TUTAJ.

Temat przewodni 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego to „Narodziny Światów - Fantastyka w Literaturze”. Instruktorem recytacji w Łukowskim Ośrodku Kultury jest Sławomir Żyłka. Serdecznie gratulujemy

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe