Wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK na Gali Nagród im. Ludomira Benedyktowicza w Siedlcach [FOTO]

  • 04.12.2018, 19:24 (aktualizacja 19.12.2018, 18:05)
  • Tomasz Kanadys
Wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK na Gali Nagród im. Ludomira Benedyktowicza w Siedlcach [FOTO]
Marta Skurka i Oliwia Dzido wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK wzięły udział w sobotę 1 grudnia 2018 roku w jubileuszowej 30 Gali Nagród im. Ludomira Benedyktowicza, która odbyła się po raz 30 w Muzeum Regionalnym w Siedlcach.

Nagroda im. L. Benedyktowicza to jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionie przyznawana nieprzerwanie od 30 lat twórcom kultury i sztuki, społecznikom, naukowcom, pasjonatom, kolekcjonerom. Laureatami są osoby fizyczne oraz instytucje.

W bieżącym roku wśród nagrodzonych znaleźli się dwaj Łukowianie Mieczysław Zawadzki oraz Mieczysław Gaja.

Marta i Oliwia zaprezentowały się w swoich indywidualnych programach wzbudzając aplauz publiczności wśród której był między innymi Prezydent m. Siedlce Andrzej Sitnik.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe