Prezenty na Świąteczną Krainę w ŁOK [FOTO]

  • 4.12.2018, 19:30 (aktualizacja 06.12.2018 18:34)
  • Tomasz Kanadys
Prezenty na Świąteczną Krainę w ŁOK [FOTO]
W Łukowie pojawił się już Mikołaj, który przywiózł prezentyby rozdać je dzieciom w czwartek 6 grudnia 2018 roku na imprezie „W Świątecznej Krainie” w ŁOK.

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają mieszkańców Łukowa i okolic, a szczególnie wszystkie dzieci do wspólnej mikołajkowej zabawy „W Świątecznej Krainie”, która odbędzie się w czwartek 6 grudnia 2018 roku od godziny 13:30 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

O godzinie 13:30 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową. Od godziny 14:00 zaczynamy mikołajkową imprezę z mnóstwem nagród, prezentów, słodyczy, konkursów, zabaw oraz karaoke. Wszyscy uczestnicy tej świątecznej imprezy będą mogli skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez Bar Frytka.

O godzinie 15:00 będzie miała miejsce mikołajkowa zumba, którą poprowadzi Platinium Gym & Fitness.

O godzinie 16.30 przenosimy się na Plac Solidarności i Wolności bo tam planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki, która będzie zdobić Łuków przez cały okres świąteczny.

Serdecznie zapraszamy do Świątecznej Krainy, by razem przeżyć ten wyjątkowy czas śpiewania kolęd, wspólnych zabaw z mnóstwem prezentów oraz degustacji potraw wigilijnych, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Partnerzy: Miasto Łuków, Agencja Reklamowa A3 Studio, Bar Frytka, Platinium Gym&Fitness, Hurtownia Elektryczna ASAJ, Jastrzębski Autoryzowany dealer marki OPEL oraz Catering Dietetyczny Tylko Zdrowe.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe