Niedziela z Teatrem „Kaczka Cudaczka” w Łukowskim Ośrodku Kultury /6 stycznia 2018

  • 11 grudnia 2018, 13:59
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem „Kaczka Cudaczka” w Łukowskim Ośrodku Kultury /6 stycznia…
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Niedziela z teatrem”. Nowy rok 2019 otwieramy spektaklem „Kaczka cudaczka” w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 6 stycznia 2019 roku w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury o godzinie 16:00 oraz 17:30. 

Bohaterka opowieści to niezwykła Kaczka – Cudaczka. Do szopa – pracza idzie w sprawie wyprania piórek. Papuga – fryzjerka ma zmienić jej uczesanie na bardziej twarzowe. Kaczkę Cudaczkę boli głowa idzie więc do sowy – aptekarki. Wreszcie w swojej wędrówce trafia do gabinetu lekarskiego gdzie porad udziela doktor – dzięcioł. Lekarz proponuje kaczce, żeby postarała się być sobą, bo to najlepsza metoda na dobre samopoczucie.

Dzieci, jak zwykle są włączane przez aktorów do wspólnej zabawy, tym bardziej, że wszystkie znają świetnie wiersz Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka”, którego adaptacją sceniczną jest to przedstawienie.

Bilety w cenie 7 PLN do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ

Zapraszamy 

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe