Spektakl teatralny dla dzieci „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” /23 stycznia 2019

  • 11 grudnia 2018, 14:27 (aktualizacja 25 marca 2020, 21:30)
  • Ewelina Szałkiewicz
Spektakl teatralny dla dzieci „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile…
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na spektakl teatralny „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” w wykonaniu Teatru Ptasie Melodie, który odbędzie się w środę 23 stycznia 2019 roku o godzinie: 9:15, 10:20 oraz 11:25 w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Cena biletu wynosi 7 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 9 stycznia 2019 roku pod numerem telefonu: 884 888 335 bądź 25 798 32 72 oraz osobiście w Łukowskim Ośrodku Kultury pokój nr 7.

Opis: W odległej, mroźnej krainie przykrytej wielką warstwą śniegu mały i niesforny Bałwanek Kuleczka buntuje się przeciwko swojej mamie. Wielka siła marzeń w cudowny sposób przenosi go z domu do krainy mu nieznanej, tuż na wyciągnięcie naszej ręki. Bałwanek spotyka na swej drodze bohaterów, którzy rozmową i zabawą przekazują mu pewne mądrości. Czego nauczy go wesoła piłkarka Ania? Czy Pani Policjantka przedstawi mu zasady zachowania na ulicy? Jaki płynie morał ze spotkania z Psem i czy Sowa Mądra Głowa pomoże Bałwankowi wrócić do domu? Tego dowiemy się oglądając teatrzyk w ŁOK.

Zapraszamy :)

Ewelina Szałkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe