I Etap VI Plebiscytu Kryształowych Magnesów

  • 20 grudnia 2018, 16:27 (aktualizacja 3 lutego 2019, 16:52)
  • Tomasz Kanadys
I Etap VI Plebiscytu Kryształowych Magnesów
Zapraszamy do głosowania na ludzi, instytucje i wydarzenia związane z Łukowskim Ośrodkiem Kultury. Dziękujemy za nominacje :)

W pierwszej kategorii OSOBOWOŚĆ zachęcamy do głosowania na:

- Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
wyślij sms o treści MAGNESTV.8 na numer 7148
Uzasadnienie: Prowadzi Fabrykę Piosenki ŁOK, nauczycielka śpiewu, wokalistka, dyrygent, pedagog. Z dużym zaangażowaniem przygotowuje dzieci i młodzież do występów scenicznych, konkursów i festiwali. Jej podopieczni osiągają wysoki poziom i odnoszą sukcesy na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim a także międzynarodowym.

- Sławomir Żyłka
wyślij sms o treści MAGNESTV.14 na numer 7148
Uzasadnienie: Instruktor recytacji w Łukowskim Ośrodku Kultury, za niesłabnący zapał do pracy z młodzieżą w zakresie warsztatów recytatorskich, indywidualnych treningów poświęconych tajnikom używania środków artystycznych, za sukcesy jego podopiecznych w konkursach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich.

- Zofia Kamola
wyślij sms o treści MAGNESTV.2 na numer 7148
Uzasadnienie: Promuje lokalnych twórców w Klubie Kamena, od 2015 roku, prowadzi autorskie programy poetycko-muzyczne oraz spotkania artystów na gruncie lokalnym i ogólnopolskim. Wspaniała nauczycielka, poetka, autorka tomików: „Przędza życia” i „Socjodozownik”, publikowała także w antologii poezji: „Co jest pisane”. Od prawie dwóch lat prowadzi Klub Kamena w Łukowskim Ośrodku Kultury.

- Piotr Wróbel
wyślij sms o treści MAGNESTV.1 na numer 7148
Uzasadnienie: Bycie wolontariuszem to jego największa pasja, sprawia mu to wiele radości. Ma wielce szlachetne serce. Jest pracowity, wrażliwy oraz nieustannie niesie dobro i nadzieję. Jest uważany za Najlepszego Wolontariusza w Łukowie. Od lat wspiera łukowską kulturę wieszając plakaty o imprezach ŁOK w blokach Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz na tablicach w wioskach Gminy Łuków.

W drugiej kategorii INSTYTUCJA zachęcamy do głosowania na:

- Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku
wyślij sms o treści MAGNESTV.28 na numer 7148
Uzasadnienie: Aktywizacja osób kończących pracę zawodową poprzez różnorodne formy aktywności fizycznej, intelektualnej i artystycznej.

W trzeciej kategorii WYDARZENIE zachęcamy do głosowania na:

- Powitanie lata nad łukowskim zalewem
wyślij sms o treści MAGNESTV.63 na numer 7148
Organizatorzy: Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji
Uzasadnienie: W niedzielę, 1 lipca 2018 r. miała miejsce inauguracja obiektu Zalew Zimna Woda po pierwszych etapach rewitalizacji. Oficjalnemu otwarciu plaży i kąpieliska towarzyszyły koncerty na ustawionej nad brzegiem zalewu scenie. Gwiazdą imprezy był Zenon Martyniuk.

- Bezpieczny Peleton 2018
wyślij sms o treści MAGNESTV.61 na numer 7148
Organizatorzy: Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie oraz www.abcrowery.pl
Uzasadnienie: W dniu 22 września 2018 r. w ramach Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbył się Europejski Dzień bez Samochodu. W Bezpiecznym Peletonie udział wzięło 272 osoby. Organizatorzy nagrodzili najmłodszych i najstarszych uczestników. Wśród zarejestrowanych uczestników rozlosowano gadżety rowerowe oraz nagrodę główną: ROWER, ufundowany przez ABC Rowery. W trakcie imprezy w rowerowym pokazie akrobatycznym wystąpił Piotr Bielak.

- „Imieniny Bożeny” w Łukowie
wyślij sms o treści MAGNESTV.51 na numer 7148
Organizatorzy: Towarzystwo Fruwającej Muchy oraz Łukowski Ośrodek Kultury
Uzasadnienie: 13 Marca 2018 roku mieszkańcy Łukowa już po raz kolejny świętowali „Imieniny Bożeny”. Głównym celem tego wydarzenia jest uczczenie pamięci, pochodzącej z Łukowa, aktorki Bożeny Kurowskiej.

Regulamin głosowania dostępny na stronie internetowej TUTAJ

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe