Julia Stolarczyk z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury z nagrodą główną Konkursu Muzycznego Szczodraki 2018 w Lublinie

  • 26.12.2018, 15:13 (aktualizacja 15.01.2019, 17:38)
  • Tomasz Kanadys
Julia Stolarczyk z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury z nagrodą główną Konkursu Muzycznego Szczodraki 2018 w Lublinie
W dniach 17-18 grudnia 2018 roku w Dzielnicowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” w Lublinie Julia Stolarczyk wzięła udział w Konkursie Muzycznym Szczodraki 2018.

Lubelskie Szczodraki to Konkursowy Przegląd Zespołów Kolędniczych w kategoriach: teatralnej, recytatorskiej i głośnego czytania, plastycznej, muzycznej, literackiej, multimedialnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jury po wysłuchaniu 64 podmiotów wykonawczych postanowiło przyznać jedną z 7 nagród głównych Julii Stolarczyk reprezentującej Fabrykę Piosenki ŁOK. Nagrodą główną jest nominacja na 25. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie, który odbędzie się w dniach 10-13 stycznia 2019 roku. Patronat honorowy nad Festiwalem Kolęd w Będzinie objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Natomiast impreza finałowa Konkursu Muzycznego Szczodraki 2018, wręczenie nagród oraz prezentacje laureatów wszystkich kategorii, odbędzie się 25 stycznia 2019 r. o godzinie 16:30 w Dzielnicowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” w Lublinie.

Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki ŁOK jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

Ogromne gratulacje 

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe