Niedziela z Teatrem "Koty Trzy" /27 stycznia 2019

  • 7 stycznia 2019, 20:16
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Koty Trzy" /27 stycznia 2019
Łukowski Ośrodek Kultury po raz kolejny zaprasza młodych widzów na spektakl z cyku "Niedziela z teatrem". Tym razem na łukowskiej scenie gościć będą aktorzy z katowickiego Teatru Gry i Ludzie.

Ten podróżujący teatr swoje spektakle prezentuje w kraju i poza jego granicami. Wielokrotnie uczestniczył w Festiwalu "Malta" w Poznaniu i "Sztuka Ulicy" w Warszawie, a także za granicą na Międzynarodowym Festiwalu Promocji Kultury Europejskiej w Tunezji. Młodzi łukowianie będą mieli okazję zobaczyć najnowszą sztukę w reżyserii Macieja Nogiecia.

"Koty Trzy" to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie. Kto jest ciekawy co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi "kocia muzyka".

Przedstawienie odbędzie się w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury w niedzielę 27.01.2019 roku o godzinie 16.00.

Bilety w cenie 15,00 PLN do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.
 

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe