Niedziela z Teatrem "Kaczka Cudaczka" [FOTO]

  • 6 stycznia 2019, 20:24
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Kaczka Cudaczka" [FOTO]
6 stycznia 2019 r. w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne przedstawienie z cyklu "Niedziela z teatrem." Tego dnia na łukowskiej scenie gościli artyści z Agencji Teatralnej KRAK ART w nowym składzie i z zupełnie nowym repertuarem.

Tym razem była to doskonale wszystkim znana "Kaczka Dziwaczka" Jana Brzechwy. Opowieść zyskała jednak całkowicie nowy wymiar dzięki świeżej adaptacji i brawurowemu wykonaniu.

Tradycyjnie już aktorzy zapraszali młodych widzów do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu. Nie zabrakło śpiewu, tańca i wspólnej zabawy.

Również tym razem zorganizowano dwa kolejne spektakle i oba cieszyły się dużym zainteresowaniem, w sumie wzięło w nich udział prawie 250 osób. Naszym, zarówno młodszym jak i starszym widzom serdecznie dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Najbliższe z nich odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godzinie 16.00. Tym razem na naszej scenie gościł będzie znany nie tylko w kraju lecz i za granicą Teatr Gry i Ludzie ze spektaklem "Koty Trzy".

Koordynatorem "Niedzieli z Teatrem" jest Iwona Krystecka. 

Iwona Krystecka

Zdjęcia (82)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe