×

Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrywa Ogólnopolski Konkurs Kolęd w Łodzi [FOTO]

  • 16.01.2019, 17:04 (aktualizacja 24.01.2019, 18:48)
  • Tomasz Kanadys
Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrywa Ogólnopolski Konkurs Kolęd w Łodzi [FOTO]
Nasza wokalistka w środę 9 stycznia 2019 roku wzięła udział w eliminacjach do V Ogólnopolskiego Konkurs Kolęd i Pastorałek „KOLĘDUJEMY RAZEM”. Odbyły się one w w Studiach Filmowych i Telewizyjnych Arterion Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Na początku tego tygodnia została zaproszona na Koncert Laureatów. Gala Finałowa i wręczenie nagród odbyły się we wtorek 15 stycznia 2019 roku w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi. Tam okazało się, że Emilka zajęła pierwsze miejsce na tym Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Wokalistka Fabryki Piosenki ŁOK dostała dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Nagrodę otrzymała również Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz, która jest opiekunem artystycznym Emilki oraz instruktorem śpiewu w Fabryce Piosenki ŁOK.

W konkursie wzięło udział 101 wykonawców. Ich występy oceniali:
- Krystyna Pietranek – muzyk, były redaktor Radia Łódź;
- Michał Jan Barański – dyrygent, chórmistrz;
- Joanna Madaj – muzyk, wicedyrektor Gimnazjum nr 2;
- dr Dorota Janułajtys – prodziekan kierunku pedagogika AHE w Łodzi;
- Halina Kowalczuk – muzyk, wykładowca AHE w Łodzi;
- ksiądz Piotr Przybysz – Komisja Muzyki Kościelnej Archidiecezji Łódzkiej. 

Organizatorami konkursu byli: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Serdeczne gratulacje dla naszej wokalistki oraz instruktorki!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe