×

Recytatorzy ŁOK tryumfują na konkursie w Woli Osowińskiej [FOTO]

  • 20.01.2019, 20:43 (aktualizacja 03.02.2019, 16:50)
  • Sławomir Żyłka
Recytatorzy ŁOK tryumfują na konkursie w Woli Osowińskiej [FOTO]
Nowy rok recytatorski zaczął się pomyślnie dla łukowskich „mistrzów żywego słowa”. W czwartek 17 stycznia 2019 roku odbył się XXIX Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej i Religijnej w Woli Osowińskiej.

Do konkursu przystąpiło ponad pięćdziesięcioro recytatorów, ośmioro reprezentowało Łukowski Ośrodek Kultury. Miło nam zakomunikować, że siedmioro zostało laureatami tego wydarzenia. W kategorii najmłodszych klasy I-III szkoła podstawowa pierwsze miejsce zajęła Lena Aleksandrowicz a trzecie Anna Rokicka z klasy II. W kategorii klasy IV–VI szkoła podstawowa pierwsze miejsce przypadło Maciejowi Radomyskiemu z klasy V, trzecie miejsce Julii Drozd z klasy IV a wyróżnienie Magdalenie Ogrodnik z klasy V. W najstarszej kategorii klasy VII-VIII szkoła podstawowa oraz gimnazja pierwsze miejsce otrzymała Julia Semczuk z klasy VII a drugie miejsce Bartłomiej Niewęgłowski z klasy VIII. Przed nami kolejne konkursy. Mamy nadzieję, że pasję recytowania uda się Wam w dalszym ciągu godzić z nauką i innymi obowiązkami.

Gratulujemy sukcesów! Niech będą one zachętą do dalszej pracy ze słowem.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (30)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe