Spektakl teatralny dla dzieci „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” w ŁOK [FOTO]

  • 23 stycznia 2019, 18:20 (aktualizacja 25 marca 2020, 21:31)
  • Tomasz Kanadys
Spektakl teatralny dla dzieci „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile…
W środę 23 stycznia 2019 roku w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl teatralny „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” w wykonaniu Teatru Ptasie Melodie. Spektakle obejrzało ok. 300 dzieci z Przedszkoli oraz klas I-III Szkół Podstawowych z Powiatu Łukowskiego.

Spektakl przedstawił historię małego i niesfornego Bałwanka Kuleczki. Mieszka on w odległej i mroźnej krainie przykrytej wielką warstwą śniegu. W pewnym momencie buntuje się przeciwko swojej mamie. Wielka siła marzeń w cudowny sposób przenosi go z domu do krainy mu nieznanej - Polskiej Doliny. Bałwanek spotyka na swej drodze bohaterów, którzy rozmową i zabawą przekazują mu pewne mądrości. Wesoła piłkarka Ania uczy go zabawy z dziećmi w piłkę nożną. Pani Policjantka przedstawia mu zasady zachowania na ulicy. Dobrych zasad uczy go też spotkanie z Psem a Sowa Mądra Głowa z pomocą dzieci pomogła Bałwankowi wrócić szczęśliwie do domu. Zabawne przekomarzanie się postaci na scenie oraz interaktywne zabawy z widzami dodały spektaklowi nieodpartego uroku.

Koordynatorem wydarzenia była Ewelina Szałkiewicz.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe