×

Karnawałowa impreza „Rodzinna Przygoda w ŁOK” /9 lutego 2019

  • 24.01.2019, 18:46 (aktualizacja 09.02.2019, 15:15)
  • Tomasz Kanadys
Karnawałowa impreza „Rodzinna Przygoda w ŁOK” /9 lutego 2019
Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na karnawałową imprezę. Zabawa pod nazwą „Rodzinna Przygoda w ŁOK” odbędzie się w pierwszy dzień ferii zimowych - w sobotę 9 lutego 2019 roku od godz. 12:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Pierwszeństwo w zapisach mają dzieci które zapiszą się do nas na „Ferie zimowe Ł'OK 2019”. Będzie to dla nich impreza integracyjna. Pozostałe osoby w przypadku wolnych miejsc zapraszamy po bilety od 1 lutego 2019 roku. Bilety dostępne będą w kasie Kina Łuków w cenie 12 zł.

W programie m.in.: bajka dla dzieci i rodziców, koncert karnawałowy „Mini Band” oraz zabawa karnawałowa z animatorami ŁOK, DJ Vivo&DiVido oraz z siłownią Platinium Gym&Fitness. Podczas zabawy przewidziano m. in.: dyskotekę, zabawy rodzinne integracyjne, naukę tańca cha-cha, zumbę, konkursy z nagrodami, mini poczęstunek oraz wiele niespodzianek.
Partnerami wydarzenia są: Miasto Łuków, Kino Łuków oraz Platinium Gym&Fitness.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe