Niedziela z Teatrem "Koty Trzy" [FOTO]

  • 29 stycznia 2019, 17:07
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Koty Trzy" [FOTO]
27 stycznia 2019 roku na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny spektakl z cyklu "Niedziela z teatrem". Gośćmi na łukowskiej scenie byli tym razem aktorzy z katowickiego Teatru Gry i Ludzie.

Ten podróżujący teatr swoje spektakle prezentuje w kraju i poza jego granicami. Wielokrotnie uczestniczył w Festiwalu "Malta" w Poznaniu i "Sztuka Ulicy" w Warszawie, a także za granicą na Międzynarodowym Festiwalu Promocji Kultury Europejskiej w Tunezji.

Młodzi łukowianie zobaczyli najnowszą sztukę w reżyserii Macieja Nogiecia pt. "Koty Trzy".  Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki: wesołe, niesforne, hałaśliwe a do tego bardzo kolorowe.  Dlatego też przydarzały się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie, w które aktywnie angażowana była cała widownia. Aktorzy nawiązali doskonały kontakt z publicznością, która bardzo chętnie wchodziła w interakcje z artystami. Czy chodziło o strzał z armaty, uwalnianie chmurki czy pomoc w grze na instrumentach. Po prawie godzinie dynamicznej akcji, pełnej zagadek, żartów i wesołych historii nastąpił koncertowy finał a w nim prawdziwa kocia muzyka. Okazała się ona jednak całkiem przyjemna dla ucha.  Historie i żarty opowiadane przez "koty" były doskonale przyjmowane nie tylko przez dzieci ale i przez dorosłych. Widzowie bez względu na wiek zaśmiewali się prawie do łez, a po skończonym spektaklu chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia na scenie.

Wszystkim naszym widzom dziękujemy za liczne przybycie i serdecznie zapraszamy na kolejny spektakl pod tytułem "Zimowa Kraina", który odbędzie się 17 lutego 2019 roku.

Koordynatorką cyklu "Niedziela z teatrem" jest Iwona Krystecka. 

Iwona Krystecka

Zdjęcia (89)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe