Niedziela z Teatrem "Zimowa Kraina Czarów" /17 lutego 2019

  • 1 lutego 2019, 13:37
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Zimowa Kraina Czarów" /17 lutego 2019
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl z cyklu "Niedziela z teatrem". Przedstawienie odbędzie się tradycyjnie na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury o godzinie 16.00 w niedzielę 17 lutego 2019 r.

Tym razem na łukowskiej scenie gościć będzie krakowski Teatr w ruchu ze sztuką "Zimowa Kraina Czarów". Kraina, w której niemożliwe staje się możliwym, w której spełniają się najskrytsze życzenia i przede wszystkim, w której nie brakuje tańca, zabawy i uśmiechu! Mieszkańcy lodowej krainy: Pingwin Tup Tup, Łoś Anatol i Śnieżynka Marcelinka trafiają na folder zapraszający do Ciepłych Krajów gdzie znajduje się... Magiczny Pył! Pył ten według legendy spełnia marzenia. Nasi bohaterowie decydują się na długą i niebezpieczną wyprawę aby ziściły się ich pragnienia. Po drodze jednak okazuje się, że nie zawsze to, czego chcemy jest dokładnie tym, czego potrzebujemy.Spektakl jest INTERAKTYWNY - dzieci biorą czynny udział w wydarzeniach rozgrywających się na scenie. Niesie ze sobą treść edukacyjną w zakresie ekologii. Uczy o konieczności zatroszczenia się o naturę jako wspólne dobro wszystkich stworzeń. Pokazuje także, że tym co pomaga spełniać marzenia jest nasza własna siła, dobroć i wiara w siebie. 

Bilety w cenie 15 PLN do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ.

Miejsca na sali są numerowane.
 

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe