Spektakl teatralny dla dzieci „Leśna przygoda, czyli na ratunek planecie” /20 marca 2019

  • 5 lutego 2019, 17:30 (aktualizacja 25 marca 2020, 21:31)
  • Ewelina Szałkiewicz
Spektakl teatralny dla dzieci „Leśna przygoda, czyli na ratunek planecie”…
Łukowski Ośrodek Kultury oraz Teatr Ptasie Melodie serdecznie zapraszają dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na spektakl teatralny „Leśna przygoda, czyli na ratunek planecie”, który odbędzie się 20 marca 2019 roku o godz. 9:15, 10:20 oraz 11:40 w Sali Widowiskowej ŁOK.

Cena biletu 8 zł.

Zgłoszenia od 6 lutego 2019 roku do 6 marca 2019 roku osobiście w Łukowskim Ośrodku Kultury pokój nr 7, bądź pod numerem telefonu: 884 888 335 lub 25 798 32 72.

Opis:

Całkiem niedaleko naszych domów, w zielonym lesie toczy się życie zwierząt. Sowa Mądra Głowa krąży dumnie nad drzewami, Wiewiórka Ulka gromadzi zapasy orzeszków, a Zajączek Strączek kica po lesie w poszukiwaniu jedzenia. Leśną ciszę i spokój mącą figle niesfornej Lucynki. Znają ją tam wszyscy, bo w przyrodzie nieraz dała się we znaki. 
Nasza zielona, w pełni autorska bajka zaprzyjaźnia Młodych Widzów z tematem ekologii, uczy dzieci wrażliwości oraz zaszczepia szacunek do przyrody. 
Przygody przejedzonego Zajączka Strączka i bezdomnej Wiewiórki Ulki budzą w dzieciach poczucie odpowiedzialności i empatii. Zaś przykład złośliwej Lucynki pokazuje dzieciom niewłaściwe zachowania, które szkodzą naszej Planecie. Dzieci po bajce rozumieją, że Planeta Ziemia to nasz wspólny dom i wszyscy musimy o niego dbać. Bez wyjątku.

Prosimy zapoznać się z regulaminem rezerwacji i zakupu biletów na spektakle teatralne dla dzieci!
 

Ewelina Szałkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe