×

Apostolskie Błogosławieństwo na Nowy Rok 2019 od Ojca Świętego Franciszka dla słuchaczek ŁUTW z zajęć Rękodzieło artystyczne

  • 05.02.2019, 18:23 (aktualizacja 13.02.2019, 19:37)
  • Zofia Grom
Apostolskie Błogosławieństwo na Nowy Rok 2019 od Ojca Świętego Franciszka dla słuchaczek ŁUTW z zajęć Rękodzieło artystyczne
Podziękowanie za Bożonarodzeniowe życzenia, zawierzenie Maryi Bożej Rodzicielki, oraz życzenia pokoju, miłości oraz udzielenie Apostolskiego Błogosławieństwa w Nowym Roku od Ojca Świętego Franciszka dla słuchaczek Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z zajęć Rękodzieło artystyczne.

Na początku grudnia informowaliśmy, że słuchaczki Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z zajęć Rękodzieło artystyczne wybrały jedną z własnoręcznie wykonanych haftem krzyżykowym kartek i wysłały ją z pięknymi świątecznymi życzeniami do Watykanu, do Ojca Świętego Franciszka.

Kartka była wykonana przez Zofię Grom.

Teraz do Łukowskiego Ośrodka Kultury nadeszła odpowiedź z Watykanu, którą prezentujemy w formie skanu.
 

Zofia Grom

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe