×

Koncert karnawałowy "Śpiewamy dla Majki" /3 marca 2019

  • 07.02.2019, 18:39 (aktualizacja 26.06.2019, 16:10)
  • Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
Koncert karnawałowy "Śpiewamy dla Majki" /3 marca 2019
Stowarzyszenie Kulturalnych Marzycieli oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na KONCERTY KARNAWAŁOWE „ŚPIEWAMY DLA MAJKI”, które odbędą się 3 marca 2019 roku w Sali Widowiskowej ŁOK.

Pierwszy koncert rozpocznie się o godzinie 15.00. Wystąpi młodsza grupa wokalistów Fabryki Piosenki: Julia i Marta Wardak, Zosia Szczuchniak, Emilka Szcześniak, Weronika Wierzchowska, Karolina Jastrzębska, Zuzia Bochman, Łucja Gronowska, Ala Zakrzewska, Olek Kita, Wiktor Dauter, Emilia Mateńka, Maja Komoszka , Weronika Chmiel, Bartek Sosnowski.

Na drugim koncercie o godzinie 18.00 zaśpiewają nieco starsi uczestnicy zajęć Fabryki Piosenki: Ola i Maja Misiak, Gabrysia Rek, Bartek Gawroński, Gabrysia Łukasik, Oliwia Dzido, Mikołaj Gajowy, Karolina Oklińska, Julia Stolarczyk, Marta Skurka, Anastazja Klimiuk, Sylwia Purzycka, Klaudia Borejko, Dominika Piros, Weronika Radomyska, Kacper Czerski.

Usłyszymy taneczne piosenki oraz najnowsze hity, nie zabraknie również kolorowych świateł i strojów, jak przystało na karnawał.

Koncerty będą miały charakter charytatywny – biletem wstępu na koncert będzie datek złożony do puszki na rzecz jednej z wokalistek Fabryki Piosenki ŁOK – MAJKI PRZEGALIŃSKIEJ.

Maja od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Jest to choroba genetyczna, w której szybkiemu osłabieniu ulegają mięśnie kończyn, tułowia, płuc i przełyku, co zazwyczaj prowadzi do niewydolności oddechowej i utraty zdolności przełykania. Maja to dzielna dziewczynka, nie narzeka, chętnie ćwiczy, jej dwiema największymi pasjami są nauka i śpiew. Aby Majka mogła nadal rozwijać swoje talenty i walczyć z chorobą potrzebna jest intensywna rehabilitacja oraz kosztowny sprzęt. Właśnie na te cele prowadzona będzie zbiórka funduszy.

Zachęcamy do licznego przybycia na koncerty oraz hojności serca i portfela przy wrzucaniu datków do puszki.

2019/679/OR Zbiórka publiczna Śpiewamy dla Majki

Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aldona
Aldona 07.02.2019, 20:08
Brawo dla Pani Moniki😘

Pozostałe