Niedziela z Teatrem "Przygody Kubusia i Ancymona" /10 marca 2019

  • 20 lutego 2019, 10:01
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Przygody Kubusia i Ancymona" /10 marca 2019
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl z cyklu "Niedziela z teatrem".

Przedstawienie odbędzie się tradycyjnie na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury o godzinie 16.00 w niedzielę 10 marca 2019 r. Tym razem na łukowskiej scenie gościć będzie warszawski teatr Bajlandia ze sztuką " Przygody Kubusia i Ancymona".

To wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka, przenosząca Dzieci w świat fantazji za sprawą baśniowej muzyki i barwnej scenografii. 
Dzięki głównym bohaterom, Dzieci w zabawny sposób poznają świat matematyki, dowiadują się jak cenna jest nauka. Bohaterami są dwaj chłopcy: Kubuś – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel zwalczający wszelkie zło, wzorowy uczeń. Ancymon – urwis, jakich mało, matematyczny żółtodziób i nygus. Mimo tak wielu różnic, między nimi jest prawdziwa przyjaźń, która zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawi się tajemnicza postać płatając chłopcom różne figle.
Czy Ancymon nauczy się liczyć? 
Czy dobro zwycięży?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie oglądając ten magiczny spektakl już w niedzielę 10 marca!

Bilety w cenie 12 PLN do nabycia w kasie Kina Łuków oraz ONLINE. Miejsca na sali są numerowane.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe